- Hoşgeldiniz

Erdek Otelleri – Erdek Firma Rehberi – İş İlanları – Erdek Haberleri

Sitemizde Toplam 79 Firma, 126 Haber, 2 Ürün ve 3 İlan Bulunuyor.

NÖBETÇİ ECZANELER
Sonuç bulunamadı.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

SON EKLENEN FİRMALAR

İkinci El Nakış Makinesi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haberler » İkinci El Nakış Makinesi

İkinci El Nakış Makinesi;


swf 2005 4 kafa duz nakis makinesi İkinci El Nakış MakinesiTürkiye’de nakış makinasi talebi her gecen yıl düşmesine rağmen halen tekstil sektorunun vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle 2000 li yıllardan beri yoğun şekilde kullanılan nakış makınaları 2004 -2008 yıllarında altın çağını yasamıs ve kullanıcısı ve tabi ki satıcısını fazlasıyla memnun etmiştir.

Dünyada ki krizler ve ülkemizdeki krizler, pazarın daralması, fiyat rekabetinin artması gibi nedenlerden Türkiye’de nakış makinasına olan talep her gecen sene düşmüştür.

Örn: 2006 yılında yaklasık 1000 adet nakış makinesi Türkiye pazarına girmıstir (Çin makınaları hariç).  2011  yılında 150 makine girişi olmuştur.

Pazarda etkili olan markalar Japon malı Barudan ve Tajima, Guney Kore malı SWF ve Alman malı ZSK nakış makinalarıdır. Bu markaların satış performansları yıllara gore inişli çıkışlı bir durum seyretmektedir.

Buna rağmen JAPON markaları pazarda daha saglıklı ve ıstıkrarlı şekilde yoluna devam etmektedirler.

Yeni makinalara olan talebin her yıl aşağıya doğru gelmesinin doğal sonucu olarak ikinci el makina pazarı hareketlenmiştir ve ikinci el nakış makinesina olan telep artmıstır ve kendi başına bir pazar haline dönüşmüştür.

Müşterilerin makinalardan beklentilerin yanısıra satıcı firmadan beklentileri de makinanın satışını direkt olarak etkilemektedir.

Nakış makinasının performansı ve müşterinin isteklerini karşılaması makinanın satışına doğrudan etki etmektedir fakat bunun yanı sıra servis ve parca hizmetinin zamanında verilmesi, satış ve servis personelinin yaklaşımı, eksiklerin giderilmesi, müşterinin isteklerinin dinlenmesi ve makul çözümler sunulması, müşteri-satıcı ilişkisinin düzeyi makinaların satışına dırekt etkı eden nedenlerdır

Türkiye nakış makinası pazarında bulunan markaların ikinci el satışları, sıfır makina satışları ile doğru orantılı olarak yükselmekte veya düşmektedir.

Müşteri memnuniyeti, zamanunda çözüm sunulması ve yedek parçanın ucuz ve kolay elde edilebilir olması makineyi müşterinin gözünde alınabılır kılmaktadır.

İyi Bir Nakış Makinasinda Olması Gereken Özellikler:ikinci el nakis makinesi İkinci El Nakış Makinesi

  • Minimum 1000 devir/ dk calısmalıdır
  • Dikiş hafızası minimum 2.000.000 vuruş olmalıdır
  • Ince nakış işlerini rahatlıkla çalışabilmeli
  • Yeni nesil versiyonlara gelecekte açık olmalı
  • Pul çalısma özelliği olmalıdır
  • Simli iplikleri rahat çalışabilmeli
  • Çalışan personelın anlayabılecegı sekılde ekranı olmalı
  • Müşterı memnuniyeti ve makinanın genel  kalitesi Turkiye standartlarına uygun olmalı
  • Ikinci el piyasası iyi olmalı

İşte sizlere bahsettiğimiz yukarıda ki yazımızda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirerek, yeni bir sıfır nakış makinası ile ikinci el nakış makinesi alırken dikkat edilecek hususların altını çizerek dikkat etmeniz gerektiği konusunu dile getirdik.

Sizlerde ikinci el nakış makinesi alırken bizim dediklerimize uyarsanız eminizki MUTLU olacaksınız

26 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 219 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Erdek Otelleri Erdek Rehberi Erdek Pansiyonları Erdek Haberleri Erdek Nöbetçi Eczaneler

Bandırma Rent A Car - Bandırma Araç Kiralama