- Hoşgeldiniz

Erdek Otelleri – Erdek Firma Rehberi – İş İlanları – Erdek Haberleri

Sitemizde Toplam 79 Firma, 126 Haber, 2 Ürün ve 3 İlan Bulunuyor.

NÖBETÇİ ECZANELER
Sonuç bulunamadı.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

SON EKLENEN FİRMALAR

Nikah Şekeri

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haberler » Nikah Şekeri

nikah marketi nikah sekeri Nikah ŞekeriNikah marketi‘nin en büyük projelerinden biri olan nikah şekeri ve bebek şekeri ürünleri artık kapasite karşılama oranınada bakılırsa piyasanın zirvesi konumundadır.

Nikah marketi’nin, nikah şekeri portföyünü ele aldığımızda sadece kendi sektörünü değil, süsleme ve sarf malzemelerinin satışını yapan firmaları, aktarları, polyester malzemeleri satışı yapan yerleri, emlakçıları, işyerlerini, vatandaşa gelene kadar birçok kişiyi dolaylı olarak çarpan etkisi ile olumlu yönde etkilemektedir.

Firma sahiplerinin görüşleri alındığında neden nikah marketi ismini koydunuz bu denli önemli projenize diye sorduğumuzda bu millete dolaylı da olsa istihdam ve mali katkı sağlamak bizi gururlandırıyor diye çok özel bir cevap aldık.

Bizim için sadece olay nikah şekeri satmak olmadığını bizler bu nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekerini yaparken çiftlerimizin, çocuklarımızın ve bebeklerimizin hayal dünyalarını süslemenin hoşnutluğunu hissediyoruz.

Onlar için onların yerine sırtlarındaki bu ağır yükten onları bir nebzede olsa kurtarmanın sıcaklığı ve sevdayı yaşıyoruz.

Bu nedenle ki sizler için en iyiyi en uygunu ve en güzel nikah şekeri ve bebek şekerini daima tasarlayıp hizmetinize sunacağız…

07 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 91 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Erdek Otelleri Erdek Rehberi Erdek Pansiyonları Erdek Haberleri Erdek Nöbetçi Eczaneler

Bandırma Rent A Car - Bandırma Araç Kiralama